Merter Evden Eve NakliyatKent içinde farklı bir adrese taşınmak isteyenlerin ilk olarak alanında çok iyi bir nakliyat firması bulması gerekiyor. Merter evden eve nakliyat, bu noktada başarılı şekilde hizmet vermekte. Ev taşımanın ne kadar hassas ve önemli bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız, buna göre hareket ediyor. Eşyalarınızın korunması, zarar görmeden taşınması bizim önceliklerimizdir.

Merter Nakliyat

Evlerin taşınması sırasında dikkat edilecek olan birçok farklı husus söz konusudur. Şirket olarak bunların tümünü iyi bildiğimiz için ona göre hareket etmekteyiz. Belirlenmiş olan bir plan mevcuttur. Buna göre müşterilerimizden talep ettiğimiz bazı bilgiler mevcuttur. Bunların başında adres gelmektedir. Bunun yanı sıra gerek yeni gerekse eski dairenin bulunduğu kat da önemlidir. Bu sayede müşterimizin ödeyeceği fiyat ortaya çıkarken aynı zamanda bu noktada kamyon seçimi de yapılır.

Merter evden eve nakliyat şu şekildedir;

• Tüm eşyaların kontrol edilmesi, paketlemelerine bakılması ve aynı zamanda başarılı şekilde kategorilere ayrılması gerekmektedir. Beyaz eşya, cam ve porselen, mobilya takımları ayrı ayrı kamyonun arka kısmında yerleştirilmektedir. Bu sayede zarar görmesi de engellenmiş olacaktır.

• Aynı zamanda sürecin çok daha hızlı olmasını sağlayan ve asansör adındaki özel sistem de tarafımızca tercih edilmektedir. Bunun bir diğer avantajı ise eşyaların direk daireye yanaştırılmış olan platform sayesinde kamyona direk olarak aktarımının yapılabilmesidir.

 • Bunun da tamamlanmasının ardından artık son aşama olarak kabul edilen yeni meskene doğru yola koyulma başlar.

Her daim Merter nakliyat olarak belirttiğimiz zaman aralığında işlemleri bitirdiğimiz için bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Varışın ardından kamyonun kasa kısmının önüne hemen asansör kurulur. Sistem çalışır bir hale getirilir. Eşyalar işte bunun yardımı sayesinde yeni daireye başarılı bir biçimde çıkartılmaktadır.NAKLİYAT İÇİN ARA: 0532 632 0045